• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکننندگان نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال‎

ICTPRESS - فرهنگ کارت به ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکنندگان نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال می پردازد. این طرح با حمایت و سیاست گذاری شبکه ملی فرهنگ اجرا می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در نهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، غرفه فرهنگ کارت با حمایت دانشگاه صنعتی شریف، بانک ملت، بیمه ما، شرکت مهربانو و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکنندگان می پردازد. 

خریداران با پرداخت تنها ده هزار تومان می توانند این بن کارت را دریافت کنند.

 

فرهنگ کارت، یارانه های فرهنگی را به کارهای زیر اختصاص می دهد:


1-   ارائه کارت اعتباری به مبلغ ده میلیون تومان برای خرید کالا و خدمات از مراکز طرف قرار داد، با دوره بازپرداخت یکساله و کارمزد 16 درصد.


2- تخفیف 40 تا 70 درصدی در مراکز تفریحی ، رفاهی ، اقامتی و امکان رزرو بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما به صورت تلفنی و برخط و انتخاب تورهای خانوادگی  با امکانات ویژه.


2-   ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه پزشکی، روانشناسی، تغذیه، خانواده و ... که برای اینکار کافی است با شماره 3030 تماس گرفته شود.


3-   آموزش مجازی آفتاب با بیش از 400 عنوان دوره توسط اساتید مجرب و ارائه مدارک معتبر.


4-   امکان استفاده از خطوط پرسرعت اینترنت اپراتورها .


5-   امکان استفاده از خدمات بیمه ای در مقابل خطرات ناشی از حادثه، نقص عضو و از کارافتادگی و جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه در داخل و خارج از کشور.


6-   سامانه سهام که شامل دریافت کد معاملاتی برخط، ارائه خدمات مشاوره تبادل سهام، دریافت سهام صندوق سرمایه گذاری و گزارشات آمار و 8اختصاصی است.


7-   طرح ملی مهربانو که شامل بهبود سبک زندگی اسلامی ایرانی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی، ارائه خدمات اختصاصی به بانوان و دختران جوان ایرانی و انجام فعالیت های خیر و عام المنفعه در راستای مسئولیت اجتماعی.


8-   ارائه خدمات ابر سلامت که شامل مشاوره با پزشکان مجرب، ازمون های سنجش تندرستی، خواندنی های سلامت و مدیریت اسناد پزشکی است.


9-   ارائه یارانه فرهنگی و تخفیف به سینماها و مراکز فرهنگی و ورزشی و دریافت تخفیف ویژه از محصولات فروشگاه های ایرانی ترنج


 برای دریافت این بن کارت و استفاده از خدمات فرهنگی ذکر شده، کافی است همه روزه به محل نمایشگاه رسانه های دیجیتال واقع در شهرآفتاب تهران سالن 8A  -8B مراجعه شود.

 

 

 

 

 

شماره خبر: 28397
تاریخ: شنبه 18 اردیبهشت 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط