• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همکاری های مشترک پست و نیروی انتظامی گسترش می یابد

4cb0b432-4ea4-48f9-b5ed-97fee8decc8f_20181104_111413ICTPRESS -نشست مشترک مدیران و مسئولان حوزه فنی و بازرگانی پست با فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این نشست که روز یکشنبه ششم آبان ماه با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل، گنجی مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار، مقصودی مدیرکل پست استان تهران و سردار پاسدار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در دفتر ستاد این فرماندهی تشکیل شد؛ زمینه های گسترش سطح همکاری های دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارایه خدمات پستی اعم از چاپ و توزیع ابلاغیه، اخطاریه و احظاریه؛ امور نیابتی مرتبط با استعلامات بین دستگاهی و یا گزارشات مفقودی و سرقت، استعلام و اخذ پاسخ از مراجع قضایی با استفاده از شبکه نامه رسانی استان تهران، استقرار و نظارت بر حمل و نقل کالا در پایانه های مسافربری، ستاد ترخیص خودرو و موتورسیکلت، سرویس AVS و شماره گذاری موتورسیکلت؛ از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

با توجه به ظرفیتهای پست در کاهش مراجعات مردمی به واحدهای پلیس، کاهش سفرهای غیر ضروری شهروندان، پیشگیری از مخاطرات اجتماعی؛ مقرر شد کارگروه مشترکی با حضور نمایندگانی از پلیس های تخصصی و حوزه های مختلف پست به منظور احصای فعالیت های مشترک و تهیه پیش نویس تفاهم نامه تشکیل شود.

در صورت اجرای موفق طرح های توسعه همکاری پست و فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ؛ این طرح ها در کل کشور اجرایی می شود.

 

شماره خبر: 38653
تاریخ: یکشنبه 13 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط