• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رویایی مامور پست با صحنه وحشتناک+عکس

1543034700ICTPRESS -مامور پست با باز کردن یک بسته پستی سفارشی ناگهان با صحنه وحشتناکی روبرو شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مشاهده یک مار پیتون  غول پیکر زنده  در یک بسته پستی موجب ترس و وحشت یک کارمند محلی پست شد. این مار پیتون توسط یک ارسال کننده شرور در داخل این بسته پستی قرار داده شده بود. مار پیتون در داخل یک بسته پستی در مالزی پیدا شد. شرکت پست مالزیایی چنین اقدامی را یک شرارت خواند. یک سخنگوی این شرکت پستی گفت که چنین عملی جان کارمندان را در معرض خطر قرار می دهد و همچنین نوعی حیوان آزاری به شمار می رود.  بسته پستی مورد نظر دارای لیبل " کفش فوتبال" بود که پس از آنکه کارمند پست متوجه مار در داخل آن شد اقدام به بازکردن آن کرد.

در اعلامیه ای که توسط این شرکت پستی در New Straits Times منتشر شده است آمده : " ما تاکید می کنیم که ارسال حیوانات مانند حشرات، پرندگان و خزندگان در بسته های پستی اکیدا ممنوع است. ما به مشتریان خود یادآوری می کنیم که در صورت مشاهده چنین مواردی این بسته ها مصادره یا برگردانده خواهد شد. "

گفتنی است؛ این بسته پستی به آدرس یک دانشجو در منطقه " پنانگ" واقع در شمال غربی این کشور ارسال شده بود. تصاویر این مار که پس از باز کردن بسته از آن خارج شد بطور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و تبدیل به تصاویری داغ شد.

شماره خبر: 38999
تاریخ: شنبه 3 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط