• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حضور شرکت مخابرات ایران در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران

156431_296ICTPRESS -شرکت مخابرات ایران در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران که در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد حضور پررنگ داشت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این جشنواره که از آن با عنوان بزرگ‌ترین رویداد تبلیغات ایران یاد می‌شود، امروز، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته با شعار خلاقیت، اثربخشی تبلیغات، حق انتخاب مشتری، با حضور ۵۰۰ نفر از دست اندرکاران تبلیغات و روابط عمومی کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزارشد.
بر اساس این خبر، شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور مخابراتی و قدیمی‌ترین و معتبرترین برند در حوزه ارتباطات در این جشنواره حضور داشت.
در این جشنواره، بخشی ویژه به "تبلیغات کالای ایرانی" اختصاص دارد و برترین آثار تبلیغاتی کشور طی یک سال اخیر بر اساس نظام ارزیابی علمی، انتخاب، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
همچنین دو کارگاه آموزشی تحت عنوان تولید محتوای پیام‌های تبلیغاتی، تبلیغات دیجیتال و هوشمند نیز در حاشیه این جشنواره برگزار شد.
گفتنی است بخش ویژه چهارمین دوره ” جشنواره تبلیغات ایران “ به تبلیغات معطوف به “کالای‌ایرانی” اختصاص یافت.شماره خبر: 39814
تاریخ: چهارشنبه 12 دی 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط