• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات مرکز شتاب دهنده کسب و کارهای فناورانه را افتتاح کرد

برای-درک-پیشرفت-ارتباطات-لحظه-ای-دیتای-گوشی-خود-را-خاموش-کنید-منتظر-افتتاح-پروژه-ای-نمی-مانیم-و-به-محض-تکمیل-وارد-مدار-می-کنیمICTPRESS -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که همزمان با جشن های پیروزی انقلاب در مشهد حضور دارد مرکز شتاب دهنده کسب وکارهای فناورانه را افتتاح‌ کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  محمدجواد آذری جهرمی، مرکز شتاب دهنده کسب و کارهای فناورانه، تحت عنوان «گرین تک» را افتتاح کرد.
در جریان این بازدید تفاهم نامه‌ای میان «سازمان فناوری اطلاعات» وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه حمایت‌ها از کسب وکارهای نوپا و شتاب‌دهنده های کسب و کارهای فناورانه به امضا رسید.

ناظمی: امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف شتاب دهی به کسب و کارها است

تفاهم نامه

 

امیر ناظمی معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرنگار ما درباره امضای این تفاهم نامه گفت: مرکزی که امروز در اداره پست افتتاح شد چند بخش دارد که هفت شتاب دهنده می توانند در آن مستقر شوند.
وی افزود: هر هفت شتاب دهنده توسط بخش خصوصی اداره می‌شوند و قرار نیست که دولت مدیریت آنها را بر عهده بگیرد.
ناظمی تصریح کرد: قبل از استقرار این شتاب دهنده ها باید درخواست برای ما ارسال شود تا در کمیته‌ای این درخواست مورد تایید قرار گیرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات افزود: ما  تسهیلاتی در نظر گرفته ایم که شامل مجموعه‌ای از امکانات وزارت ارتباطات و سایر نهادها است که در اختیار این شتاب دهنده ها  قرار می گیرد و یکی از این نهادها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
وی افزود: با این معاونت توافق شد اگر شتاب دهنده ای انتخاب شد بخشی از هزینه‌های آنها از قبیل تجهیز را معاونت علمی و فناوری تقبل کند.


شماره خبر: 40401
تاریخ: دوشنبه 15 بهمن 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط