• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نماینده مردم شبستر بر توسعه خدمات نوین پستی تاکید کرد

61cd6aba-cf58-4791-a198-621b0f381229_20190429_090708ICTPRESS -نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه پست در نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: در فضای رقابتی موجود، ضروریست پست خدمات نوین خود را توسعه دهد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، معصومه آقاپور علیشاهی در جریان این بازدید ضمن تاکید بر خدمات ارزنده پست به مردم در اقصی نقاط کشور بویژه کتاب خوان ها، افزود: امروزه با توجه به نیاز گسترده ای که در بخش حمل و نقل و جابجایی کالا و خدمات وجود دارد، پست با اولویت قرار دادن این بازار و تامین نیاز متقاضیان، می تواند بخش عمده ای از این نیاز را مرتفع سازد.

وی با اشاره به اینکه پست در شهرستان ها مفهوم بزرگتری دارد، اظهار داشت: طی سالهای اخیر پست توانسته است قدم های مثبتی همسو با رشد و گسترش فناوری بردارد؛ اما ضروری است با گسترش فعالیت های اطلاع رسانی، خدمات نوین پست بیشتر در سطح جامعه معرفی شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، عدم آگاهی و اطلاع بخش زیادی از مردم نسبت به انواع خدمات پست بویژه در شهرستان ها و مناطق دورافتاده را یادآور و خواستار حضور پررنگ تر و موثر تر پست در عرصه های مختلف اطلاع رسانی بویژه فضای مجازی شد.

علیشاهی گنجاندن دوره های آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی را یکی از شیوه های آشنا سازی نسل جوان نسبت به خدمات پستی عنوان کرد و افزود: بچه ها می توانند به خوبی آموخته های خود را به خانواده ها منتقل کنند.

وی در ادامه از حضور کارکنان پست در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران و ارایه خدمات ارزنده به خریداران کتاب، قدردانی کرد.

 

شماره خبر: 41639
تاریخ: سه شنبه 10 اردیبهشت 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط