۱۴۰۲ جمعه ۱۷ آذر

اخبار

مدیریت هوشمند انرژی در شبکه ایرانسل با تکیه بر توان داخلی

ICTPRESS - اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با تکیه بر توان مهندسان کشور، سیستم هوشمند مدیریت انرژی برای صرفه جویی مصرف برق را در شبکه خود پیاده‌سازی کرده است.

بی‌هوا مدرسه رایگان شد!

ICTPRESS - دانش‌آموزان می‌توانند با امکان ویژه «فیلیمومدرسه» در روزهای آلوده با وارد کردن کد بی‌هوا از امکانات این مدرسه کمک‌آموزشی به صورت رایگان استفاده کنند. 

رویداد «باهم ۱۴۰۲» همکاران سیستم از ۲ تا ۵ دی‌ماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - شش عنوان سمینار، 22 عنوان کارگاه تخصصی و نمایشگاهی از راهکارهای مبتنی بر فناوری‌های جدید در این رویداد برگزار می‌شود.

مسابقه «هفت‌خان» با همکاری «کمپس آموزشی فناپ» و «کوئرا» برگزار می‌شود

ICTPRESS - در راستای آموزش مسیرهای شغلی برای جذب در هلدینگ فناپ؛ مسابقه «هفت‌خان» با همکاری «کمپس آموزشی فناپ» و «کوئرا» برگزار می‌شود.

بهره‌گیری از سرویس خودرو متصل ایرانسل در امدادرسانی

ICTPRESS - ایرانسل با هدف ایجاد تحول دیجیتال در صنعت خودروسازی، تفاهم‌نامه همکاری با موضوع خودروی متصل، با شرکت امداد خودرو ایران امضا کرد.

افتتاح مدرسه تلوری خرم‌آباد؛ پروژه‌های بنیاد قلم‌چی در کشور ۵۰۰ تایی شد

ICTPRESS - دبستان اهدایی بنیاد قلم‌چی به دانش‌آموزان منطقه تلوری خرم‌آباد در استان لرستان که ۵۰۰ امین پروژه ساخت و تکمیل (مدرسه، کتابخانه و دانشگاهی) بنیاد قلم‌چی در کشور است، امروز سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

ارائه بیش از ۶ هزار خدمت و مجوز در پنجره واحد خدمات دولت هوشمند

ICTPRESS - معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران در همایش تبیین قوانین توسعه دولت هوشمند و حکمرانی داده گزارشی از آخرین وضعیت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ارائه کرد.

افتتاح رویداد فناوری آینده عمان با حضور همراه اول

ICTPRESS - سومین رویداد نمایشگاهی «فناوری آینده» عمان، صبح امروز با حضور همراه اول افتتاح شد.

تقدیر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از عملکرد مطلوب ایرانسل

ICTPRESS - تعداد ۲۷ سایت ارتباطی ایرانسل در شهرستان کرمان با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت مخابرات: برنامه‌ریزی دقیق درآمدها و هزینه‌ها در شرکت مخابرات ضروری است

ICTPRESS - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: طرح‌های مختلف تجاری توسط هیات مدیره در سال جدید منجر به تحولات و جهش مطلوب در افزایش درآمد شرکت مخابرات می‌شود و اگر افزایش درآمد بدون نگاه به کنترل و نظارت