۱۴۰۳ دوشنبه ۲۵ تیر

اخبار

آشنایی با حسگر ارتقا یافته BioActive در نسل جدید ساعت‌های Galaxy Watch

ICTPRESS - شرکت سامسونگ با هدف پیشبرد نوآوری در حوزه سلامت دیجیتال، همواره تلاش می‌کند تا ضمن ارائه تجربه‌ای تاثیرگذار و کارآمد، راهکارهای سلامتی را به شکل ساده‌تری در اختیار کاربران قرار دهد.

انتشار گزارش دستاوردهای مالی اولیه ال‌جی در سه‌ماهه دوم سال 2024

ICTPRESS - شرکت ال‌جی، از طریق رشد کیفی متوازن در کسب و کارهای اصلی و پیش‌روی خود، رکوردهای جدیدی را برای درآمد سه ماهه دوم و سود عملیاتی ثبت کرده است.

انتظارات فعالان اقتصاد دیجیتال از وزیر ارتباطات آینده مطرح شد

ICTPRESS - فعالان کسب‌و‌کار دیجیتال از رئیس جمهور انتظار دارند پرچم اقتصاد دیجیتال با مشورت‌دهی بخش خصوصی به دست وزیر آینده ارتباطات سپرده شود.

بازگشت نمایندگی خدمات تلویزیون ال‌جی به ایران پس از 5 سال

ICTPRESS - با بازگشت نمایندگی تلویزیون ال‌جی به تهران، مشتریان می‌توانند از جدیدترین محصولات تلویزیون های ال جی بهره‌مند شوند.

نگاه نزدیک به قابلیت‌های گلکسی‌های جدید Z Flip 6 و Z Fold 6 سامسونگ

ICTPRESS - شرکت سامسونگ طی روزهای گذشته در رویداد گلکسی آنپکد خود در شهر پاریس از گوشی‌های تاشوی جدید Galaxy Z Fold6 و Galaxy Z Flip6 و همچنین جدیدترین محصولات سری بادز خود یعنی Galaxy Buds3 و Galaxy

برخط جهان فناوری ۱۴ جولای را دنبال کنید

ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری‌های نوین در ایران و جهان (۱۴ جولای) را در ادامه می‌خوانید.

تلفن اینترنتی چیست؟ معرفی انواع خط تلفن اینترنتی و مزیت‌های آن‌ها

ICTPRESS - ازآنجایی‌ که کسب‌و‌کارها تلاش می‌کنند تا به‌ وسیله تکنولوژی‌های مدرن، بهره‌وری فعالیت‌های خود را افزایش دهند، تلفن اینترنتی مورد استقبال شرکت‌های زیادی در سال‌های گذشته قرار گرفته است.

اطلاعیه درگاه ملی مجوزها: مجوزهای صادر شده به‌صورت خودکار معتبر هستند

ICTPRESS - درگاه ملی مجوزها با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد مجوزهای صادر شده به‌صورت خودکار، از نظر قانون کاملاً معتبر و هستند و صاحبان این مجوزها تحت حمایت دولت قرار دارند.

آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا

ICTPRESS - در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهر آستارا، آغاز شد.

اطلاعات بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر شرکت مخابراتی آمریکایی هک شد

ICTPRESS - شرکت AT&T اعلام کرد با یک عملیات هک وسیع داده روبرو شده که طی آن داده‌های حدود ۱۰۹ میلیون حساب کاربری شامل سوابق تماس و پیامک، به طور غیرقانی دانلود شده است.