• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اتحادیه اروپا در تلاش برای از میان براشتن موانع تجارت الکترونیک

ICTPRESS - پارلمان اتحادیه اروپا در تلاش است تا با گسترش همکاری ها سرحدات جدیدی در بازار تجاری اروپا تعریف کرده و لیستی از معیارهای مهم برای ایجاد یک بازار تجارت الکترونیک واحد در اروپا طراحی کند .

به گزارش ICTPRESS : طبق گفته سخنگوی پارلمان اتحادیه اروپا تنها 7 درصداروپایی ها اقدام به خرید کالاها و خدمات آنلاین از دیگر کشورهای درون اتحادیه اروپا می کنند و هیچ نشانه ای از بهبود بازار تجارت الکترونیک در این کشورها دیده نمی شود.
سخنگوی پارلمان ضمن ابراز نگرانی از پایین بودن نرخ تجارت الکترونیک و تمایل کاربران به انجام خرید و فروش آنلاین اظهار داشت که در صورت تداوم این روند رقبای بزرگی همچون ایالات متحده آمریکا و چین بازار تجارت الکترونیک را تحت سیطره خود خواهند گرفت .
وی یکی از بزرگترین موانع موجود را تعداد بیشمارقوانین و مقررات دانسته که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است که این امر بسیاری از کاربران اینترنتی را از انجام تجارت الکترونیک با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا منصرف می سازد .
گفتنی است اتحادیه اروپا در تلاش است تا با راه اندازی یک سیستم قانونی و حقوقی واحد تا سال 2012  این مشکل را از میان برداشته که طبق پیش بینی ها بسیاری از موانع پیش روی تجارت الکترونیک در اتحادیه اروپا را برطرف خواهد کرد .

EU to break down e-commerce barriers in Europe
Plans for increased cooperation to create new frontier for European markets
The European Parliament today issued a list of measures designed to create a single e-commerce market for the EU.

شماره خبر: 8021
تاریخ: جمعه 2 مهر 1389  8:10 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط